Nałogowe granie

Dzisiejszy świat ma bardzo duży problem. Młodzież z XXI wieku nie jest już taką samą młodzieżą co sprzed chociażby kilku lat. Problem dotyczy całego świata. Człowiek stał się bardziej zamknięty w sobie, mniej towarzyski. A to wszystko jest wynikiem nadmiernego przesiadywania przed telewizorem i komputerem. Gry komputerowe i filmy w zastraszającym tempie niszczą społeczeństwo. Ważniejsze staje się na przykład przejście kolejnego „levelu” a nie rozmowa z rodzina czy przyjaciółmi. Twórcy takich gierek wiedzą o tym i dlatego tak bardzo zwiększa się ich ilość na dzisiejszym rynku.

Człowieka bardzo wciąga również telewizja. Codziennie emitowane są jakieś ciekawe programy, seriale, tylko po to by przyciągnąć telewidza. Godziny marnowane przed telewizorem można przecież spożytkować w zupełnie inny sposób, np. spacer po parku. Dzień spędzony przed telewizorem to jest zmarnowany dzień.

Powinniśmy postarać się zmienić nasze nastawienie do tych urządzeń. Trochę odpocząć od nich i spróbować żyć inaczej, zdrowiej. To człowiekowi wyjdzie na dobre i pozwoli zbliżyć się do inny ludzi. Trzeba odetchnąć do sztucznego świata, który kreują media. Zacznijmy żyć i funkcjonować normalnie.

W globalnej sieci znajdziemy na prawdę bardzo dużo interesujących gier dzięki którym będziemy mogli miło spędzić swój wolny wakacyjny czas. Do najciekawszych gier oczywiście będziemy mogli zaliczyć grę Counter Strike o której ze 100% pewnością słyszało bardzo dużo osób. Counter Strike to gra FPP w którą gra bardzo dużo ludzi w naszym kraju. Warto jest szlifować własne umiejętności w tą wspaniałą grę ponieważ będziemy mogli założyć swój własny klan. Klan to drużyna dzięki której będziemy mogli walczyć z innymi drużynami. Do szlifowania umiejętności ze stuprocentową pewnością będą nam potrzebne serwery. W Polsce mamy na prawdę bardzo dużo dobrych firm z których wynajmiemy hosting. Gdy nasza gra będzie nam dobrze szła będziemy mogli zapisać się do jakiegoś turnieju żeby spróbować prywatnych sił pośród najlepszych. W takich turniejach możemy wygrać bardzo dobre nagrody takie jak myszki i inny sprzęt dzięki którym będzie nam się łatwiej grało w tą wspaniałą grę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *