Tolkien znów w grze

Gier związanych z Władcą Pierścieni było wiele i chociaż nie wszystkie można uznać za udane, to gracze mieli w czym wybierać. Wystarczy wspomnieć świetnie wykonany Powrót Króla czy Bitwę o Śródziemie.

Wojna na Północy

Najnowsza gra została stworzona przy współpracy z Middle-Earth Enterprises, natomiast fabuła będzie składać się nie tylko z doskonale znanych miłośnikom twórczości J.R.R. Tolkiena wątków, ale także z nowych, oryginalnych elementów. Polski tytuł najświeższej produkcji z uniwersum Władcy Pierścieni to Władca Pierścieni: Wojna na Północy.

Sprawdzone rozwiązania

We Władcy Pierścieni: Wojna na Północy gracz będzie mógł (wspólnie z przyjaciółmi) walczyć z niezliczonymi siłami Saurona. Zastosowano tu jednak popularne ostatnimi czasy rozwiązanie, które przekłada się na to, że drużyna będzie mogła składać się z maksymalnie trzech osób.

Epicka bitwa

Gracze będą mogli wcielić się w bohaterów, którzy walczyli w tytułowej bitwie i tym samym tworzyć historię Wojny o Pierścień. Nie oznacza to jednak, że zostaną pozbawieni możliwości samodzielnego tworzenia postaci oraz wyboru najbardziej odpowiednich dla ich stylu gry umiejętności. Kusząca i wciągająca opcja dla graczy.

Polska wersja językowa

Wiele wskazuje na to, że najnowsza gra nawiązująca do uniwersum stworzonego przez J.R.R. Tolkiena będzie posiadać dopracowaną wersję językową, co na pewno ucieszy graczy znających książki. Wystarczy zresztą sięgnąć po któreś z mniej udanych tłumaczeń literackiego pierwowzoru, aby przekonać się, jak źle dobrane imię postaci lub nazwa krainy może zabić cały wspaniały klimat tej wyjątkowej serii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *