Biurko gamingowe – co musi posiadać idealny design?

Posted on Posted inZakupy

Wbrew obiegowej opinii biurko gamingowe nie jest tylko niszowym wynalazkiem dla właścicieli kanałów video. Gwiazdy nie stosują ich dlatego, że wyglądają na wizji jak coś niezwykłego. Biurka gamingowe przetarły sobie szlak dzięki funkcjonalnym zaletom.

dla graczaJak wygląda lista obowiązkowych części? Rzecz jasna pulpit musi dominować nad wszystkim. Im większy tym więcej punktów biurko gamingowe otrzyma w przyszłych testach. Jest jedna z przesłanek, na którą specjaliści od sprzętu dla graczy bacznie zwracają uwagę. Drugi parametr to grubość pulpitu, która przekłada się na nośność i potencjalne zagrożenie złamaniem blatu. Grubość wynosząca półtora centymetra jest sprawdzoną wartością.

Przyparty do muru gracz lubi szarpać biurkiem. Podpory nie mogą drgnąć, nawet kiedy gracz demonstruje mocno przesadzone i agresywne zachowania. Nie ma mowy, aby cokolwiek innego poza metalem podpierało szkielet. Biurko gamingowe musi być jak posąg z litej skały, który jest przytwierdzony na stałe do podłoża.

Ponadto gracze oczekują, że dostaną małe uchwyty na słuchawki lub podstawki pod komputer. Z boku biurka gamingowe mają uchwyty na kubki, stojaki na tablety lub osobne miejsca na głośniki audio. Na dole mogą też znaleźć zastosowanie dalsze patenty. Zintegrowany podnóżek lub skrytka na wartościowe rzeczy nie są przyjmowane ze zdziwieniem w biurkach dla graczy.

Marki, które całościowo zajmują się tworzeniem biurek gamingowych są jeszcze niewidoczne dla okazyjnych graczy, ponieważ nie zarobiły na kolosalny budżet marketingowy. Szanse na import do Polski biurek kilku dalszych producentów pojawią się wraz z wzrostem zainteresowania sportami elektronicznymi. Chodzą słuchy, że w nieodległej perspektywie czasowej branża gamingowa ma zostać zszokowana pierwszym całkowicie polskim biurkiem dla graczy, którego design owiany jest tajemnicą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *