Na czym siedzą gracze w USA?

Posted on Posted inZe świata

Zastanawialiście się kiedyś, czy istnieją różnice między produktami dla graczy sprzedawanymi w Europie i USA? Takie rozbieżności można zaobserwować na przykład w samochodach lub sprzęcie elektronicznym proponowanym dla wymienionych obszarów gospodarczych. Czy podobnie jest z wyrobami gamingowymi?

super fotele gamingowePo głębszej analizie dojdziecie do wniosku, że gracze na obu kontynentach mają podobne preferencje i są raczeni identycznymi wynalazkami. Za przykład mogą posłużyć fotele gamingowe. Po obu stronach Atlantyku króluje ta sama marka czyli AKRacing. Gdy wybierzecie się na turniej w Chicago, zobaczycie na nim te same fotele gamingowe co na przykład podczas rozgrywek we Frankfurcie czy Rzymie. Unifikacja sprzętu jest pomocna przede wszystkim dla drużyn e-sportowych, które biorą udział w turniejach na obu kontynentach. Gdy Europejczyk przyjeżdża pograć do Nowego Jorku może mieć pewność, że będzie mógł korzystać z dobrze znanego sprzętu. Te same fotele gamingowe, myszy lub stoły ułatwiają aklimatyzację w nowym miejscu i pozwalają pokazać pełne umiejętności. Gdyby sprzęt nie był podobny, wtedy goście z Europy nie mieliby szans na zwycięstwa w USA.

Naturalnie pewne drobne różnice istnieją, ale są one raczej związane z otoczeniem, niż z samym stanowiskiem dla gracza. Fotele przygotowane dla widzów są ustawione dalej od zawodników niż w Europie. Na naszych turniejach publika siedzi bardzo blisko e-sportowców. Podczas amerykańskich turniejów widzowie umiejscowieni są w znacznej odległości od monitorów grających drużyn i raczej pasjonują się rozgrywkami patrząc na wielkoformatowe ekrany zamontowane w halach.

Jeśli przyzwyczailiście się mocno do swojego fotela gamingowego, podczas wyjazdu na turniej do USA będziecie się czuli jak u siebie w domu, gdyż zapewne organizatorzy zapewnią wam identyczny sprzęt, jaki stosowany jest podczas europejskich rozgrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *